Menu

ANAandMIA

Moje życie razem z nimi.

45# Udało się

mindme

Oczywiście schudnąć. Jest 0,3 kilo mniej. Przynajmniej tyle, bo serio już myślałam że wogule nic absolutnie ze mnie nie zejdzie, a nawet przytyję. Jesem bardzo szczęśliwa bo już do moich 50 kilo zostało mniej niż pół kilograma. A wlasnie te pięć dyszek było moim celem na początku roku, jak jeszcze tego bloga nie było. Ale jak go już założyłam to pomyslam czemu mam się ograniczać: dążę do niedowagi, czyli 48 kg. 

Mam również aplikację, ktora łączy się z moją opaską  ( Mi Band 3- tak btw bardzo polecam) i tak można zapisywać ile się schudlo. I zgadnijcie ile schudalm z tym blogiem jeżeli zaczęłam w tej apce zapisywać moją wagę wtedy gdy założyłam bloga.......5,3 kg!!! I z tego powodu bardzo wam dziękuję za komentarze i dziękuję sobie, że jeszcze się nie poddalam i dam radę dojść do 48.

Trzymajcie się

Komentarze (3)

Dodaj komentarz
  • Gość: [wannable] *.neoplus.adsl.tpnet.pl

    można się jakoś z tobą skontaktować? strasznie chcę mieć z kim się wspierać nawzajem

  • Gość: [wannable] *.neoplus.adsl.tpnet.pl

    można się jakoś z tobą skontaktować? strasznie chcę mieć z kim się wspierać nawzajem

  • mindme

    Jakoś się da. Niestety teraz nie za bardzo mam czas. Jestem tuż przed egzaminami i chyba wiesz co jest moją sprawą nadrzędną. Najlepiej byłoby mi przez Messenger, ale nie wiem czy powinnam tu podawać swoje prywatne dane. Jeżeli bardzo chcesz to po świętach Wielkanocnych możemy coś ogarnąć. Ja w sumie też chcę:)

© ANAandMIA
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci